Twoje włosy są matowe, osłabione i wypadają? Poznaj karboksyterapię, która pozwoli ci zapomnieć o tych problemach

Włosy są naszą naturalną ozdobą, dlatego każdy chciałby, żeby były zdrowe, mocne i lśniące. Niestety nie zawsze jesteśmy zadowoleni z ich kondycji i struktury. Za wygląd włosów odpowiada właściwa pielęgnacja oraz fryzura. Kosmetyków, które mają zapewnić nam efekt pięknych włosów, jest na drogeryjnych półkach bardzo dużo. Zwróćmy jednak szczególną uwagę na wybór odpowiedniego szamponu i odżywki do włosów.

utrata włosów

Łysienie

Całkowita lub częściowa utrata włosów występuje najczęściej u mężczyzn. W okolicy skroniowej i na szczycie głowy włosy przestają rosnąć, a następnie łysienie stopniowo postępuje w kierunku potylicy. Łysienie typu męskiego zwykle jest dziedziczne. Wielu panów nie potrafi zaakceptować postępującego procesu utraty włosów, dlatego eksperymentują, szukając różnych rozwiązań. Panowie, istnieje zabieg, który pomoże waszym włosom! Poznajcie karboksyterapię - bezpieczną i nieinwazyjną metodę, która daje świetne efekty już od pierwszego zastosowania: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/c36-cellulit/karboksyterapia/.  

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na karboksyterapię?

  1. Niweluje wiele problemów skóry głowy, wśród których znajduje się wypadanie włosów.
  2. Efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach - Twoje włosy staną się gładsze i mocniejsze.
  3. Karboksyterapia polega na podaniu do skóry dwutlenku węgla, co poprawia kondycję kosmyków.
  4. Metoda ta jest bezbolesna i bezpieczna!

Jakie problemy skórne redukuje karboksyterapia?

  • Zakola.
  • Egzemy skóry głowy.
  • Łysienie.
  • Łamliwe i matowe włosy.

Jeżeli chciałbyś zdecydować się na zabieg, ale powstrzymuje Cię przed tym kwestia finansowa, warszawska Kilinika Medycyny Estetycznej SkinClinic umożliwia swoim pacjentom rozłożenie płatności na dogodne dla nich raty.

Menu dolne

Nie ma jeszcze komentarzy! Śmiało, bądź pierwsza/y! :)


Musisz mieć włączone javascript, aby wyświetlać komentarze.